• ZADZWOŃ PO WYCENĘ: 608 193 129

O firmie

Home » O firmie

Cyklinowanie bezpyłowe Bydgoszcz

Maszyny, które wykorzystujemy do cyklinowania bezpyłowego zapewniają wysoką jakość szlifowania, która zadowala najbardziej wymagających inwestorów. Jednak cykliniarki to tylko jeden z elementów, który służy nam do wykonywania usług, niezbędny jest parkieciarz, który potrafi wykonać to solidnie i dokładnie. Wieloletnia praktyka i fachowość pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia. Doradzimy przy zakupie podłóg drewnianych, dobierzemy lakiery, oleje i kleje. Umiejętność doboru i wykonania poszczególnych etapów wykonania parkietu, to kwestia wieloletniego doświadczenia i praktyki, której nie zdobywa się od razu, przychodzi z latami i kolejnymi wykonanymi usługami.

Cyklinowanie bydgoszcz, układanie, lakierowanie, olejowanie, przebiega z zastosowaniem sprawdzonych produktów firm przodujących na światowym rynku. Wszystkie nowe materiały oraz technologie są sprawdzane w praktyce. Idąc z duchem czasu i rosnącymi wymaganiami klientów bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez dystrybutorów lakieru, oleju, kleju do parkietu, materiałów ściernych którymi wykonujemy cyklinowanie.

Nie zapominamy również o ekologii. Do wykończenia oraz ścierania wykorzystujemy głównie materiały ekologiczne takich firm, jak np.: Pallmann, Bona, Slc KeraKoll, Hartzlack, Norton,Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy doradzić klientowi rozwiązania z wykorzystaniem materiałów na każdą kieszeń.
Działalność naszej firmy cyklinowanie bydgoszcz odbywa się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego szczególnie Bydgoszczy i okolic.